BEURER FB 50 Masážní vanička

7 799 Kč –31 %
beurer fb 50 masazni vanicka 1
7 799 Kč –31 % 5 399 Kč 4 462 Kč bez DPH
Objednáno
Můžeme doručit do:
6.12.2022
Položka byla vyprodána…

Masážní vanička - vibrační masáž, bublinková masáž, uklidňující ohřev vody po 5 úrovních (35-48°C), integrované magnety, uklidňující infračervené světlo, odnímatelné příslušenství - válečková masáž nohou, příslušenství na pedikúru, lze použít pro suché masáže, LCD, časovač

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada FB 50 obsahuje vyměnitelné nástavce pro péči o nohy:

  • masážní nástavec
  • kartáč
  • odstraňovač zrohovatělé kůže

Dopřejte relax sobě i svým nohám s úžasnou bublinkovou masážní vaničkou na nohy Beurer FB 50. Tento přístroj si hned zamilujete díky jeho skvělým funkcím. Masážní vana dokáže vodu ohřát na 5 úrovních v rozsahu 35 až 48 °C tak, aby vám její teplota byla co nejpříjemnější. Přímo u vás doma můžete provádět i magnetoterapii díky integrovaným magnetům. Masážní vanička Beurer FB 50 vám poskytne i suchou masáž chodidel nebo reflexní masáž s odnímatelnými válečky. Tím ale možnosti tohoto pomocníka nekončí. Disponuje také uklidňujícím infračerveným světlem a za pomoci odnímatelných nástavců vám provede pedikúru. S bublinkovou masáží nohou podpoříte svůj krevní oběh a nožní klenbu. Obsluha masážní vaničky Beurer FB 50 je velmi snadná, všechny potřebné informace vám zobrazí LED displej. Skvělou vychytávkou je i časový spínač.

Sada FB 50 obsahuje vyměnitelné nástavce pro péči o nohy:

  • masážní nástavec
  • kartáč
  • odstraňovač zrohovatělé kůže

Rozměry:
59 × 39 × 22 cm

BEURER

Německá společnost BEURER vytváří moderní a líbivý vzhled všech svých produktů více než 100 let. Zaměřuje se na výrobu přístrojů pro zlepšení našeho života. Neustálý vývoj, to je hlavní zásadou společnosti BEURER. Více než 120 moderních a inovačních produktů se snaží za každou cenu držet krok s dobou. Je kladen důraz na vysokou kvalitu produktů, proto u většiny zařízení poskytuje 5-ti letou záruku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
// Products alternative from folder to site