BEURER FM 60 - Shiatsu masáž na nohy

2 999 Kč 2 479 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
30.5.2023

Shiatsu masážní přístroj na nohy, 18 masážních hlavic, infralampa, nastavitelný úklon sklonu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Masážní Shiatsu přístroj na nohy FM 60 od německého výrobce Beurer bude vaším pomocníkem na bolavé a unavené nohy. O kvalitní a příjemnou masáž chodidel se postará celkem 18 masážních hlavic. Nechybí samozřejmě funkce vyhřívání, která se postará o správné prokrvení chodidel. Kvalitní povrch je vyrobený z prodyšného materiálu.

Shiatsu masáž

Shiatsu masáž je japonská masážní technika, založená na východní léčebné tradici a západní fyziologii a psychologii. Šiacu pracuje s akupunkturními dráhami a body (jap. cubo) s cílem obnovit přirozený tok vitální energie (jap. ki), a tak nastolit energetickou rovnováhu v těle. Šhiatsu masáž je vhodné pro každého – i pro malé děti, těhotné ženy nebo starší lidi - pokud se klientovi přizpůsobí a pokud se přihlédne ke kontraindikacím. 

Beurer FM 60

  • Shiatsu masáž na nohy
  • 18 masážních hlavic
  • Funkce vyhřívání
  • kvalitní povrch je vyrobený z prodyšného materiálu

BEURER

Německá společnost BEURER vytváří moderní a líbivý vzhled všech svých produktů více než 100 let. Zaměřuje se na výrobu přístrojů pro zlepšení našeho života. Neustálý vývoj, to je hlavní zásadou společnosti BEURER. Více než 120 moderních a inovačních produktů se snaží za každou cenu držet krok s dobou. Je kladen důraz na vysokou kvalitu produktů, proto u většiny zařízení poskytuje 5-ti letou záruku.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
PT Avatar autora | 9.7.2021
5
5
Avatar autora | 9.7.2021
Produkt mám krátkou dobu.nelze ještě hodnotit.
// Products alternative from folder to site