BEURER MG 147 - Shiatsu masážní polštářek

1 599 Kč 1 321 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
30.5.2023

Masážní polštář - shiatsu masáž, omyvatelný povrch, možnost praní - snímatelný povlak, nahřívaní, 4 rotační shiatsu masáže hlavy, volitelný směr otáčení hlavic


Detailní informace

Detailní popis produktu

MG 147 je masážní polštářek od německého výrobce Beurer, který lze použít pro masáž zad, krku, chodidel, paží. Je to skvělý a všestranný pomocník. Rotující masážní hlavy napodobují tlakové a hnětací pohyby Shiatsu masáže. Polštářek má 4 rotační hlavy, které rotují v páru s možností volby směru otáčení masáže. Obsahuje funkci nahřívání pro prokrvení míst, které právě masírujete. Masážní polštářek je pratelný a jeho potah je vyrobený z příjemného a měkkého materiálu. Funkce masážního přístroje jsou zajišťovány přes dálkové ovládání. 

Shiatsu masáž je relaxační, povzbudivá a je oblíbená při bolesti svalů a únavy.


Beurer MG147

  • Masážní přístroj pro úlevu od bolesti svalů, zad, hlavy nebo chodidel
  • Funkce nahřívaní
  • Volitelná rotace otáčení hlavic
  • Pratelný povlak
  • Dálkové ovládání 

Technické vlastnosti


Rozměry: 40 × 27 × 12 cm

Hmotnost: 1,47 kg

Napájení: elektrická síť


BEURER

Německá společnost BEURER vytváří moderní a líbivý vzhled všech svých produktů více než 100 let. Zaměřuje se na výrobu přístrojů pro zlepšení našeho života. Neustálý vývoj, to je hlavní zásadou společnosti BEURER. Více než 120 moderních a inovačních produktů se snaží za každou cenu držet krok s dobou. Je kladen důraz na vysokou kvalitu produktů, proto u většiny zařízení poskytuje 5-ti letou záruku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
// Products alternative from folder to site