BEURER PO 35 Oxymetr - 5 let záruka

1 999 Kč –35 %
beurer po 35 oxymetr uvodni
1 999 Kč –35 % 1 299 Kč 1 074 Kč bez DPH
Skladem (6 ks)
Můžeme doručit do:
30.5.2023

Pulzní oxymetr, který měří nasycení krve kyslíkem, automatická orientace displeje, pouzdro na opasek, provoz na 2AAA baterie.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pulzní oxymetr PO 35 od německého výrobce Beurer je měřič pulzu, který má své uplatnění ve zdravotnictví, ale také v domácnosti. S oxymetrem snadno zjistíte saturaci hemoglobinu kyslíkem v arteriální části krevního řečiště a srdeční frekvenci. Snadno a včas s tím rozpoznáte některé vážné nemoci spojené s dýcháním, předáváním kyslíku do krve. Na barevném displeji, který umožňuje i nastavení jasu se vám graficky zobrazí naměřené hodnoty. Oxymetr také nabízí funkci vybité baterie. Je vhodný pro osoby s dýchacím onemocněním, horolezce, lyžaře, letce a pro osoby pracující ve vysokých nadmořských výškách. Záruka 5 let. 

Barevné provedené: Bílá. 

Použití: Umístěte váš prst dovnitř oxymetru a počkej te si několik vteřin na přesný výsledek. Výsledek měření se zobrazí na barevném displeji, který si můžete přizpůsobit a nabízí funkci automatické orientace displeje - vertikální formát a horizontální formát. 

Příslušenství: Součástí balení oxymetru PO 35  je řemínek na krk a pouzdro na opasek. Díky tomuto příslušenství budete mít oxymetr vždy u sebe. Pulzní oxymetr PO 35

  • Vhodný na cesty i na domácí použití
  • Měří saturaci hemoglobinu kyslíkem v arteriální části krevního řečiště a srdeční frekvenci
  • Barevný displej pro zobrazení naměřených hodnot
  • Upozornění vybité baterie
  • Automtická orientace dipleje
  • Záruka 5 let


Technické parametry: 

Použití 2x baterie AAA - součástí balení
Řemínek na krk
Pouzdro na opasekUpozornění: U osob s poruchami prokrvení může delší používání oxymetru vyvolat bolesti, nepoužívejte déle než 2 hodiny. 

Oxymetr nepoužívejte: při alergii na gumové výrobky, je přístroj nebo pro vlhký, u dětí, během lékařských vyšetření - MRT, CT, na nalakovaných nebo špinavých prstech, na prstech s anatomickými změnami, otoky, popáleninami, jizvami, v blízkosti hořlavých nebo plynných směsí

BEURER

Německá společnost BEURER vytváří moderní a líbivý vzhled všech svých produktů více než 100 let. Zaměřuje se na výrobu přístrojů pro zlepšení našeho života. Neustálý vývoj, to je hlavní zásadou společnosti BEURER. Více než 120 moderních a inovačních produktů se snaží za každou cenu držet krok s dobou. Je kladen důraz na vysokou kvalitu produktů, proto u většiny zařízení poskytuje 5-ti letou záruku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
// Products alternative from folder to site