BEURER PO 35 Oxymetr - 5 let záruka

Výprodej
Značka: Beurer
1 999 Kč –60 %
beurer po 35 oxymetr uvodni
1 999 Kč –60 % 797 Kč
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení

Pulzní oxymetr, který měří nasycení krve kyslíkem, automatická orientace displeje, pouzdro na opasek, provoz na 2AAA baterie.

Detailní informace

Nabízíme pouze vysoce kvalitní a námi ověřené produkty od renomovaných značek, kterým můžete důvěřovat.
Kvalitní produkty
Nabízíme pouze vysoce kvalitní a námi ověřené produkty od renomovaných značek, kterým můžete důvěřovat.
Ověřený e-shop
Ověřený e-shop
Jsme ověřeným a důvěryhodným eshopem, který si získal důvěru tisíců spokojených zákazníků.
Jsme rodinná firma, což znamená, že k našim zákazníkům přistupujeme s osobním zájmem a péčí.
Rodinná firma
Jsme rodinná firma, což znamená, že k našim zákazníkům přistupujeme s osobním zájmem a péčí.

Detailní popis produktu

Pulzní oxymetr PO 35 od německého výrobce Beurer je měřič pulzu, který má své uplatnění ve zdravotnictví, ale také v domácnosti. S oxymetrem snadno zjistíte saturaci hemoglobinu kyslíkem v arteriální části krevního řečiště a srdeční frekvenci. Snadno a včas s tím rozpoznáte některé vážné nemoci spojené s dýcháním, předáváním kyslíku do krve. Na barevném displeji, který umožňuje i nastavení jasu se vám graficky zobrazí naměřené hodnoty. Oxymetr také nabízí funkci vybité baterie. Je vhodný pro osoby s dýchacím onemocněním, horolezce, lyžaře, letce a pro osoby pracující ve vysokých nadmořských výškách. Záruka 5 let. 

Barevné provedené: Bílá. 

Použití: Umístěte váš prst dovnitř oxymetru a počkej te si několik vteřin na přesný výsledek. Výsledek měření se zobrazí na barevném displeji, který si můžete přizpůsobit a nabízí funkci automatické orientace displeje - vertikální formát a horizontální formát. 

Příslušenství: Součástí balení oxymetru PO 35  je řemínek na krk a pouzdro na opasek. Díky tomuto příslušenství budete mít oxymetr vždy u sebe. Pulzní oxymetr PO 35

  • Vhodný na cesty i na domácí použití
  • Měří saturaci hemoglobinu kyslíkem v arteriální části krevního řečiště a srdeční frekvenci
  • Barevný displej pro zobrazení naměřených hodnot
  • Upozornění vybité baterie
  • Automtická orientace dipleje
  • Záruka 5 let


Technické parametry: 

Použití 2x baterie AAA - součástí balení
Řemínek na krk
Pouzdro na opasekUpozornění: U osob s poruchami prokrvení může delší používání oxymetru vyvolat bolesti, nepoužívejte déle než 2 hodiny. 

Oxymetr nepoužívejte: při alergii na gumové výrobky, je přístroj nebo pro vlhký, u dětí, během lékařských vyšetření - MRT, CT, na nalakovaných nebo špinavých prstech, na prstech s anatomickými změnami, otoky, popáleninami, jizvami, v blízkosti hořlavých nebo plynných směsí

BEURER

Německá společnost BEURER vytváří moderní a líbivý vzhled všech svých produktů více než 100 let. Zaměřuje se na výrobu přístrojů pro zlepšení našeho života. Neustálý vývoj, to je hlavní zásadou společnosti BEURER. Více než 120 moderních a inovačních produktů se snaží za každou cenu držet krok s dobou. Je kladen důraz na vysokou kvalitu produktů, proto u většiny zařízení poskytuje 5-ti letou záruku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: